Статті

Створення фірмового стилю та логотипу бренду в Україні. Розробка унікального образу бренду.Фірмовий стиль бренду є основною брендинговою візуальною комунікацією. Створення графічного фірмового стилю бренду логічно походить від заданого логотипом напряму у роботі. Стиль надає бренду більшої свободи у спілкуванні зі споживачем, ніж лише один логотип.

Таким чином, ми розмежовуємо ці роботи, а саме: створення логотипу та фірмового стилю бренду – це два етапи одного взаємопов'язаного процесу. Розробка фірмового стилю надає відомий набір графічних форм, дозволяють навіть за умов товарного різноманіття дізнатися конкретний бренд. Створення фірмового стилю компанії чи продукту найчастіше передбачає підбір фірмових кольорів, шрифтів, основних графічних форм, корпоративних та рекламних матеріалів. Цей перелік може бути розширений або скорочений залежно від завдань та специфіки бренду.

Відомі виробники одягу, такі як: La Coste, D&G, PRADA та багато інших не мають навіть чітко визначених фірмових кольорів, які підлаштовуються під конкретний стиль продукції та можуть вільно змінюватись в залежності від колекції чи сезону. Проте, в інших випадках виробники брендують унікальний зовнішній вигляд автомобіля, телевізора, телефону, роблячи його впізнаваним та відповідним уявленням цільової аудиторії.

Створення фірмового стилю та логотипу - це розробка унікального образу бренду.


Замовити комплексне створення бренду в нашій студії
Ви можете за телефоном: +38 067 799-84-98.


 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98