Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви:

Розробка міжнародної назви бренду продуктів для ринку США. Під назвою торгової марки, що розробляється, будуть продаватися різні продукти харчування – риба, крупи, макаронні вироби, цукор, масло, спеції, соуси, мед та багато іншого.

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути унікальною (тобто у світі не повинно бути аналогічних назв, + вільний домен для сайту .com). Створювана торгова марка має бути "американською" та універсальною для всієї лінійки продукції.

Дуже важливим і вкрай складним моментом є правильне сприйняття назви для жителя Америки, а також можливість зареєструвати майбутній бренд шляхом подання заявки до USPTO (Відомство США з патентів та торгових марок). У разі успішного проходження експертизи торгова марка публікується в Офіційному Бюлетені Патентного Відомства США.

Мовне написання – латиниця (англійська мова).

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві HARVION.

HARVION - вигадана назва, утворена від слів:

HARVEST (англ.): урожай, жнива, збирання, результат.

ON (англ.): увімкнути, завжди в наявності.

Екологічно чисті та натуральні продукти, справжній урожай.

Назва звучить впевнено, надійно.

Асоціації: урожай, завжди на полицях, лише натуральні продукти.

Розроблений неймінг був попередньо перевірений на аудиторії майбутнього бренду (громадяни США в різних штатах країни), після чого була відібрана найцікавіша і найсильніша назва, яка добре сприймається і легко запам'ятовується, а також однозначно вимовляється (спелінгується).

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98