Ребрендинг

Роботи > Ребрендинг

Редизайн логотипу:

У нашу студію звернулися за редизайном логотипу ТМ "MinnowPro" та створенням нового дизайну етикетки для силіконових приманок. Новий логотип має бути розроблений на основі існуючого, тільки зроблений більш правильно з точки зору шрифту, дизайну, кращої читабельності та сприйняття бренду.

На другому етапі були розроблені нові стильні етикетки для м'яких силіконових приманок. Силіконові приманки – це рибальські насадки з високоеластичного повсякденного або їстівного силікону, загальнопрактиковані підсадженою джиг-головкою, оснащеною офсетними гачками для лову щуки, судака, окуня.

Плаваючі силіконові приманки являють собою рухливі та м'які імітації дрібних риб, личинок, раків, черв'яків та інших водних мешканців. Особливо уловистими вважаються силіконові приманки зі їстівного матеріалу. До їх складу включені різні ароматизатори, смакові добавки, атрактанти та протеїни, які роблять приманку невідмінною не лише на вигляд, але й за смаком. В даний час силіконові приманки купити пропонується в декількох варіантах та різновидах. Вибираючи силіконові приманки, враховуйте прозорість та температуру води, пору року, а також сезонні особливості розмноження та живлення хижаків.


Розробка дизайну етикетки:
 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98