Брендинг на основе названия Клиента

Роботи > Брендинг на основі назви Клієнта

Створення логотипу:

У нашу студію звернулися за створенням логотипу для компанії “ProfDezControl” –компанія, яка здійснює комплекс заходів щодо знищення комах та гризунів-шкідників, що завдають шкоди як у побуті, так і на виробництві. Також компанії проводить роботи з дезінфекції, завдяки чому вдається ефективно позбутися хвороботворних мікроорганізмів.

Вимоги до логотипу були наступні - простий, лаконічний, європейський назви компанії, що складається з абревіатури. Рамки, в які міститься абревіатура, говорить про те, що компанія не дає жодного шансу комахам та іншим шкідникам, якщо клієнт скористається послугами компанії “ProfDezControl”.

Розроблена назва “ПрофДезКонтроль” (ProfDezControl) розшифровується як: Професійна Дез (Дезінфекція / Дезінсекція / Дератизація / Дезодорація) та Контроль.


Створення сайту:

www.profdezcontrol.com
Створення фірмового стилю, поліграфії:Відгук:

П.І.Б.: Гаврилов Денис

Компанія: OOO «Проф Дез Контроль»

Посада: Засновник

Країна, місто: Україна, м. Київ

Співпрацюємо нещодавно, але плідно. До студії звернувся для створення сайту, логотипу, фірмового стилю та інших матеріалів. Ще на початковому етапі співпраці фахівці студії порекомендували розпочати не з розробки сайту, а зі створення логотипу та стилю. Я прислухався до їхньої думки. Після створення нарисів логотипу я зупинився на одному з варіантів, який був доведений до пуття, потім ми зробили фірмовий стиль та інші матеріали – сертифікат, буклет.

Хочу відзначити той факт, що команда дизайнерів легко вирішує поставлені завдання у найкоротший термін, що свідчить про злагоджену роботу професіоналів. Дякую за якісну роботу та бажаю Вам успіхів та подальшого процвітання!

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98