Статті

Брендинг або ребрендинг компанії в УкраїніБрендинг або ребрендинг компанії це процес, мета якого - створення бренду для різноманітних товарів чи послуг. Розробка бренду компанії є важливою умовою успішного розвитку та прибутковості бізнесу в різних галузях. Головний та основний сенс створення нового бренду полягає у можливості передати споживачам унікальне послання за допомогою нового бренду.

Зовнішній образ та внутрішній зміст бренду має викликати бажання споживача купити продукт чи скористатися послугою компанії. Дуже важливо зробити так, щоб Клієнт був відданим компанії протягом тривалого часу. Створення сильних та якісних брендів дає можливість залучити не лише представників певної цільової аудиторії, а й споживачів з інших аналогічних суміжних категорій.

Так само, створення сильних брендів позитивно впливає на продажі, дає можливість встановлювати більш високі ціни і відповідно, отримувати більше прибутку торговій марці, а також забезпечує компанії або продукту надійний імунітет з боку конкурентів.

У цій статті відображено досить короткий, формальний виклад суті та значення бренду в Україні. Для того, щоб зрозуміти значення таких процесів як ребрендинг компанії, розробка концепції бренду або стратегія позиціонування бренду потрібно розглядати процес брендингу етапно.


Замовити комплексне створення бренду в нашій студії
Ви можете за телефоном: +38 067 799-84-98
.


 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98