Статті

Логотип бренду - що позначають різні форми логотипівЛоготип бренду може мати різну форму та компонування. При створенні логотипу бренду потрібно враховувати той факт, що форма впливає на підсвідомість людини і на пряму залежить на успіх бренду на ринку.

Розглянемо основи найчастіше використовуваних форм при побудові логотипу:

1. Коло

Коло - найважливіший і найпоширеніший геометричний символ. Його форма задається зовнішнім виглядом Сонця. У кола немає ні початку, ні кінця, ні напряму, ні орієнтування, і небосхил — також внаслідок колоподібних шляхів зірок навколо небесного полюса — представляється як круглий купол, тому коло відповідає небу і всьому духовному.

2. Квадрат

Квадрат позначає земний світ та матеріальне. Квадрат є символом комбінації та впорядкування чотирьох різних елементів, наприклад чотири основні стихії або чотири пори року. Він означає космічну силу, інстинкт, або несвідоме, непідвладне духу.

3. Еліпс

Одна сторона еліпса символізує зниження, а інша - зростання. Якщо еліпс на зображенні наповнений, він демонструє натиск і динаміку.

4. Трикутник

Трикутник з рівними сторонами - це сонячний чоловічий знак, що є божеством, життям, вогнем, серцем, горою і сходженням на неї, королівською владою і гармонією. Перевернутий рівносторонній трикутник - символ жіночого місячного знака і представляє воду, плодючість, божественну милість.

5. Прямокутник

Є найбільш правильною, надійною та раціональною геометричною фігурою. Даний факт з емпіричної точки зору пояснюється тим, що прямокутник є всюди найулюбленішою формою. Так, за допомогою такої форми людина пізнає простір навколо неї.

6. Гексагон

Це равильний шестикутник - який символізує достаток, гармонію, красу і свободу людини.

7. Пентагон

Це правильний п'ятикутник – символ вічності та надійності. якщо він виконаний у формі зірки - то символізує всесвіт і досконалість.


Замовити комплексне створення бренду в нашій студії
Ви можете за телефоном: +38 067 799-84-98
.


 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98