Статті

Моделі розробки бренду. Розробка логотипу брендуДля досягнення успіху у брендієнгу потрібно керуватися такими моделями розробки бренду:

1. Бренд має бути креативним у всьому широкому розумінні цього слова.

2. Бренд має бути правдивим.

3. Бренд має бути лідером.

4. В основі бренду мають лежати інновації.

6. Брати приклад із відомих брендів.

7. Робити постійні інвестиції у бренд.

Розробка логотипу бренду – ключ до успіху вашого бренду. Неможливо просувати бренд, якщо він не має інноваційного логотипу. Для того, щоб чогось досягти, потрібно дійсно вірити в силу свого бренду. Потрібно думати глобально, але при цьому діяти локально. Треба пам'ятати про велике значення дизайну логотипу, що є найбагатшим родовищем у галузі брендингу та ключовим елементом сильного бренду.

Україна як країна давньої слов'янської культури, безумовно, має скористатися цим важливим моментом. Українським брендинг-спеціалістам при створенні нового бренду слід використовувати не тільки широкі перспективи вітчизняної економіки, але також наголошувати на позитивному боці українського менталітету (наприклад, унікальний Одеський менталітет). Важливо вивчити та застосовувати на практиці нашу культурну спадщину, величезні людські ресурси, загадковість, романтичність, гордість та інші особисті якості. Тут правильно побудувати платформу бренду – тоді бренд не залишиться непоміченим серед мільйона аналогічних ТМ.


Замовити комплексне створення бренду в нашій студії
Ви можете за телефоном: +38 067 799-84-98
.


 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98