Статті

Створити логотип для бренду в Україні. Вдалий логотип брендуЛоготип бренду - це те, що виділяє вашу компанію, товар чи послугу серед багатьох інших аналогічних брендів на ринку України.

Само слово ЛОГОТИП бере своє коріння від двох грецьких слів logos - слово, і typos - відбиток, знімок.

Насамперед, логотип потрібен для вираження індивідуального образу бренду. Логотип — це оригінальний ідентифікатор компанії, який відображає специфіку роботи, або просто цікавий символ, що запам'ятовується.

Логотип є візуальним чином і вважається найважливішим елементом фірмового стилю.

Він може бути - тільки шрифтовий (як Кока-Кола) або що складається зі знака та шрифту (як Адідас). Кожен бренд обов'язково має логотип. Оригінальний логотип, що запам'ятовується, — це необхідна складова успіху бренду.

Логотип компанії використовується на візитних картках співробітників фірми, фірмових бланках листів, на бейджах, ручках, папках. Якщо це логотип бренду товару - то на упаковці товару, в рекламі, і є головним інструментом для ідентифікації бренду на ринку.

Вдалий логотип бренду - це не просто красива картинка. У наш час – це вигідне вкладення фінансів, яке окупить себе багато разів. Логотип розробляють один раз, а діє та працює він протягом дуже довгого часу (згадайте про логотип Кока-коли).


Замовити комплексне створення бренду в нашій студії
Ви можете за телефоном: +38 067 799-84-98
.


 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98