Брендинг на основе названия Клиента

Роботи > Брендинг на основі назви Клієнта

Створення логотипу:

До нашої студії звернулися за створенням логотипу для авіакомпанії Bravo Air, яка розпочала свою діяльність у 2013 році, і є одним із найсильніших гравців на вантажному ринку у Північній Африці, на Близькому Сході та в країнах СНД. Компанія пропонує регулярні вантажні рейси, чартерні польоти та лізинг літаків.

Було поставлене завдання, розробити цікавий, динамічний і логотип, що запам'ятовується, який можна легко нанести на борт літака.

Побажання Клієнта були виконані за допомогою стилізації головної літери В, у вигляді крила літака (якщо дивитися на нього зверху) та овальної форми ілюмінатора, а також за допомогою розміщення літери в колі, що символізує цілісність, безперервність , Досконалість.

Коло у своїй основі відображає форму сонця - це небесна єдність, солярні цикли, рух, динамізм, завершення. Логотип, що використовує коло, опосередковано характеризує компанію як єдину, цілісну, універсальну.

Динаміка авіакомпанії також підкреслюється за рахунок розміщення ліній зліва направо – по висхідній вгору.

Розроблений логотип відповідає всім вимогам, які до нього висувалися.

Цікавий факт про форму ілюмінатора.

Відомо, що немає квадратних вікон, тому що таке вікно має відразу чотири слабкі місця. З круглими ілюмінаторами тиск на літак розподіляється рівномірно, а форма кола не дозволяє розірвати літак на шматки. Встановити цю закономірність проектувальникам вдалося після багатьох місяців тестування кабіни пілотів на міцність. Фюзеляж незмінно починав лопатися з цих кутів. З того часу у літаків ілюмінатори лише круглі та ніякі інші.


Відгук:

П.І.Б.: Петренко Сергій Сергійович

Компанія: Авіакомпанія "BRAVO AIR"

Посада: Маркетинг-менеджер

Країна, місто: Україна, м. Київ

Співпраця з FloMaster / LogoMaster Studio задоволена повною мірою: компанія працює оперативно, досить професійно і коректно. У відповідь на мої великі побажання розробник надіслав достатню для вибору кількість ескізів, був гнучким у процесі дозрівання мною остаточного варіанта, уважний до дрібниць.

Я задоволений. Спасибі хлопці!

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98