Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Розробка назви:

Розробка назви для LOUNGE DAY SPA центру (Україна, м. Київ).

Основні побажання Клієнта були наступними - назва має асоціюватися з здоров'ям, відпочинком для всієї родини, сімейними цінностями, релаксом, антистресом. Бажано, щоб назва була унікальною і зрозумілою. Написання на основі латиниці.

Після розгляду запропонованих варіантів, Замовник зупинився на назві ELYSIUM.

ЕЛІЗІУМ (Єлисейські поля, Благословенні Поля Елізіума, The Blessed Fields of Elisium) — у космології Великого Колеса один із Зовнішніх Планів, втілення добра. Це світлий, щасливий світ, сповнений радості та краси.

SPA-центр, як світ радості, спокою, щастя, відключення від зовнішнього світу та проблем. Він наводить енергетику тіла людини до потрібного стану за допомогою поєднання естетичних та медичних послуг центру.

При вимові назви, здається, що ви її вже знаєте і десь чули, вона привертає до себе.

Назва унікальна, красива, відображає рівень та високий статус закладу.

ELYSIUM LOUNGE DAY SPA - це СПА процедури, спрямовані на оздоровлення та релаксацію для всієї родини: релаксу, косметології, естетики, діагностики, лікування, профілактики. У центрі представлені різні види саун, російська лазня, апаратна та естетична косметологія, салон краси.

Характеристики цільової аудиторії: молоді сім'ї та активні люди віком від 30-45 років, які цінують якість та сервіс та віддають перевагу здоровому відпочинку.

Примітка: 3D візуалізація надана Замовником. 

Відгук:

П.І.Б.: Прима Ольга Ігорівна

Компанія: ELYSIUM lounge day spa

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

Висловлюю щиру подяку колективу студії дизайну “LogoMaster / FloMaster Studio” за якісно виконані роботи з розробки нашого бренду.

Команда студії на всіх етапах роботи показує високий професіоналізм та якість роботи над проектом, що без сумніву веде до відмінних результатів!

Бажаємо колективу студії процвітання, і сподіваємось на подальшу співпрацю!

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98