Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка назви для будівельної компанії (Україна, м. Одеса).

Основні побажання Клієнта були наступними - назва має асоціюватися з будівництвом, якістю, великою компанією західного зразка, а також бути унікальною, зрозумілою, цікавою і складатися з одного слова на основі латиниці.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві PROBI.

Це придумана назва для компанії, яка походить від слів:

professional [англ.]: - професійний.

building [англ.]: - будівництво.

Для максимального розкриття суті назви компанії в логотипі було додано дескриптор: Building Company (Будівельна компанія), універсальний для багатьох західних компаній.

При вимові назви PROBI у людини виникає асоціація з великою (великою) компанією, високою якістю робіт та надійністю у будівництві.


Створення слогану:
Створюючи майбутнє! / Creating the future!


Створення фірмового стилю, поліграфії:


Створення брендбука:Відгук:

П.І.Б.: Павлов Роман

Компанія: ТМ «PROBI»

Посада: Власник компанії

Країна, місто: Україна, м. Одеса

Шановний колектив студії!

Висловлюємо Вам свою щиру благодірність та глибоку вдячність за плідну співпрацю при створенні нової компанії - розробка назви, слогану, логотипу, фірмового стилю та бренд-буку.

Ми хотіли б особливо підкреслити гнучкість та вміння вашої студії зрозуміти та прийняти вимоги та побажання клієнта, врахувати всі особливості, а також правильно їх реалізувати у найкоротші терміни.

Користуючись нагодою, дякуємо співробітникам студії за ввічливість, терпіння, компетентність та оперативність. Сподіваємось на продовження нашої успішної співпраці у майбутньому, а також бажаємо Вам нових цікавих та успішних проектів!

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98