Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Розробка назви:

Розробка назви для компанії м.Нова Каховка (Україна), яка займається постачанням зрошувальної техніки американських та європейських виробників, розробкою комплексних проектів зрошення, монтажем та сервісним обслуговуванням обладнання.

Побажання Замовника до назви: безпосередня чи опосередкована вказівка на сферу діяльності, необхідність застосування зрошення, надійність, професіоналізм.

Можливі асоціації: з водою, дощем, зрошенням, перспективністю застосування зрошення, якісно виконаною роботою, з надійною технікою для поливу, підвищенням урожаїв.

Після обговорення всіх запропонованих варіантів, Замовник зупинився на назві Aq-Set Agro.

Aq-Set - скорочення від Aqua Setting:
Aqua (лат.) - вода, водний.
Set (англ.) - комплекс, апарат, набір, комплект.
Setting (англ.) – встановлення, настоянка, навколишнє оточення.

Перший образ назви – комплекс для поливу, апаратура для води та поливу.

Другий образ - територія (навколишня обстановка), на якій застосовується вода для зрошення, і безпосередньо асоціюється з видом діяльності компанії.

Слово Agro – підкреслює аграрну (сільськогосподарську) тематику.

Назва розрахована на менеджерів великих сільськогосподарських холдингів, керівників великих фермерських господарств, фахівців профільних державних та науково-виробничих організацій.

Розроблена назва Aq-Set Agro відображає комплексний підхід у роботі з водою і безпосередньо пов'язана зі сферою діяльності компанії.

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98