Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка міжнародної назви для бренду дистрибуції/автовантажоперевезень, виробництво продуктів харчування, Україна.

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути унікальною та універсальною (тобто у світі не повинно бути аналогічних назв, + вільний домен для сайту .com). Асоціюватися з тематикою бренду та високою якістю продукції. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві MERANDIS.

Назва торгової марки утворена від слів:

Mercury (англ.) – Меркурій (бог торгівлі).

merit (англ.) - гідність; якість, що заслуговує на схвалення або нагороди.

era (англ.) - Ера; час, період.

ran (англ.) - рухатися, переміщатися.

Компанія, яка займається торгівлею (продажами). Товар, якому супроводжуватиме успіх (оберігає Меркурій) по всьому періоді його продажів. Динамічний бренд, що заслуговує на найвищу нагороду (найкраща якість товару серед конкурентів).

Назва бренду “MERANDIS” дуже легко запам'ятовується та вимовляється, а також добре підходить як для дистрибуції/автовантажоперевезень, так і для ТМ продуктів харчування.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на різні поверхні – борт автомобіля, коробку, етикетку, упаковку тощо.

Логотип складається з назви торгової марки та круглого динамічного знака, в який вписаний листочок для відображення тематики вантажоперевезень, а також продажу натуральних продуктів харчування. Шрифтове написання назви у логотипі “MERANDIS” розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.

Колірне рішення логотипу виконане в червоному та синьо-блакитному кольорі. Червоний колір логотипу відображає інновації, стабільність та лідерство компанії. Синій колір несе посил впевненості та успіху. Він символізує авторитет, спокій, лояльність, визнаність, чесність та довіру. Блакитний – колір чистоти та легкості, він говорить про стабільність бренду.
Створення фірмового стилю:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини, опису фірмового стилю, з яким відвідувач зустрінеться в інтер'єрі офісу компанії, транспорті, одязі персоналу та інше.Розробка бренду бука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесення на різні площини, опис фірмового стилю, з яким відвідувач зустрінеться в інтер'єрі бутика, на бірках виробів, одязі персоналу та інше. 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98