Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка назви для салону експрес послуг - манікюр, педикюр (м.Київ, Україна) у стилі Pin-Up.

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути цікавою та легкою для запам'ятовування. Асоціюватися з тематикою та стилем салону, красою. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві PinKA.

PinKA - вигадана назва, утворена від слів:

Початок “Pin” від Pin-Up.

PINK (англ.):

  • рожевий колір
  • верх, найвищий ступінь
  • щось досконале
  • красива людина.

Слово “рожевий” на пряму асоціюється зі стилем «пінап» - образ яскравих, життєрадісних кокетливих дівчат у легких сукнях, пишних спідницях, купальниках.

Закінчення “KA” від прізвища та імені власника салону.

Є так само дуже цікава особливість назви, яка полягає в тому, що назва читається як: “пінка” – тобто. "пінка", що відображає тематику піни для волосся або мильної піни у ванночці для рук.

У назві лише п'ять букв, що дуже добре для запам'ятовування. Назва “PinKA” однозначно читається та вимовляється всіма мовами.

Асоціації: стильно, модно, досконало, мистецтво краси, найкращий салон у ретро стилі.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на різні поверхні – вивіску, візитку, пакет тощо.

Після детального обговорення різних варіантів, Замовник затвердив наведений нижче шрифтовий логотип, в якому буква “i” виконана у вигляді пляшечки лаку для нігтів. Загальний вигляд логотипу відбиває тематику салону експрес послуг. Колірне рішення логотипу виконане у кольорах оформлення салону - червоному та бірюзовому.

Шрифтове написання назви PinKA в логотипі розроблено дизайнерами нашої студії і виконане в стилі американських написів 50-х років. Для розшифровки діяльності було використано в логотипі дескриптор “Beauty Club”.
 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98