Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка назви для салону краси (м.Київ, Україна).

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути цікавою та легкою для запам'ятовування. Асоціюватися з тематикою салону, смаком, стилем та красою. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві Jolicate.

“Jolicate” - вигадана назва, утворена від слів:

Joli (фран.) - гарний, привабливий, гарненький.

Delicate (англ.) - ніжний, вишуканий, витончений.

Гарна та звучна назва, яка відображає Ваш вишуканий та привабливий образ після відвідування салону краси. Назва плавна, демократична та універсальна і розрахована як на жінок, так і на чоловіків.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на різні поверхні – вивіску, візитку, пакет тощо.

Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді абстрактної фігури, схожої з одного боку на сонце, з іншого – на око людини. Загальний сенс знака – створення краси.

Колірне рішення логотипу виконане в темно-коричневому та золотистому кольорі. Коричневий колір відбиває шляхетність і чудовий смак. Золотий – колір лідерства, розкоші та традицій. Відображає надійність та високу якість послуг салону краси.

Шрифтове написання назви Jolicate в логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.
Створення фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який відображає красу та стиль бренду. В рамках замовлення розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверт, фірмовий бланк, пакет. Основною відмінністю стилю є строгість, запам'ятовуваність і елегантність. 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98