Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка міжнародної назви бренду жіночого одягу (вік 30+). Це міський одяг повсякденно міського стилю: пуховики, куртки, пальто, блузки, сорочки, спідниці, сукні, сарафани, водолазки, футболки, топи, жакети, піджаки тощо.

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути унікальною (тобто у світі не повинно бути аналогічних назв, + вільний домен для сайту .com). Назва має передавати стиль, гідність, привабливість в очах оточуючих, гармонійність в образі. Бути солідним та цікавим. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві ELARDIS.

Назва бренду ELARDIS утворена від слів:

Elegancy (англ.) - витонченість, елегантність, витонченість.

Ardour (англ.) – пристрасть, кохання.

До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги – простотою у використанні та образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на різні поверхні – бирку, етикетку тощо.

Розроблений логотип виконаний у вигляді вензеля. У колі знака зашифровано букву “E”. Коло означає цілісність, безперервність, первісну досконалість. Коло у своїй основі відбиває форму Сонця та Місяця. Це небесна єдність, солярні цикли, безкінечний рух. Логотип, що використовує коло, опосередковано характеризує бренд як єдиний, цілісний, універсальний. Одяг цієї торгової марки дуже зручний у носінні.

Чорний колір логотипу відображає строгість та солідність. Шрифтове написання назви “ELARDIS” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98