Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка назви ТМ для мастила універсальної проникаючої в аерозольному балоні. Застосовується для змащування, захисту від корозії, витісняє вологу, висушує контакти, очищає від забруднень. Існуючі аналоги ринку: WD-40, XADO, AD-50 і т.д.

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути цікавою та легкою для запам'ятовування. Асоціюватись з тематикою бренду, зручністю застосування, допомогою у роботі, лідером на ринку. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві PERVAX.

PERVAX - новостворене слово, що походить від:

Pervade (англ.):
- проникати, просочувати, наповнювати
- Заповнювати
- проходити (через що-л.).

Назва передає суть бренду - мастило, що проникає в аерозольних балонах.

Назва легко запам'ятовується та асоціюється з лідером (перший) серед аналогічних виробів за співвідношенням ціна-якість.


PERVAX - перетворювач іржі, суміш органічних розчинників, зручний засіб для важкодоступних місць, зупиняє корозію, універсальний лубрикант, мастило-спрей.

До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простотою у використанні та образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на етикетку та упаковку. Тому було прийнято рішення розробити суто шрифтовий варіант логотипу. Написання назви “PERVAX” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та виконано під нахилом, що надає динамічності бренду.

Колірне рішення логотипу виконане в червоному кольорі та відображає інновації, стабільність та лідерство бренду на ринку.
Розробка дизайну етикетки:

В основі дизайну етикетки лежить унікальний фірмовий стиль, який відображає динаміку застосування та роботи мастила універсальної проникаючої – вертикальні лінії та точки, що переходять з одного кольору в інший. У стилі використані елементи, з якими працює мастило – велосипед, замок, гайка, розвідний ключ, шестірня тощо. Колірне рішення – червоний, жовтий та темно-бірюзовий було обрано, як унікальне для цієї сфери діяльності (бо в основному всі використовують кольори WD-40 – синій та жовтий). Таким чином, за дизайном, аерозольний балон дуже сильно відрізнятиметься від усього, що знаходиться на полиці в магазині серед аналогічної продукції. В рамках замовлення були розроблені етикетки на 100, 200 та 400 мл.Відгук:

П.І.Б.: Гвардіян Олександр

Компанія: ТОВ “РЕМПЛАСТ”, ТМ “PERVAX”

Посада: Менеджер з продажу

Країна, місто: Харків, Україна

Хочу висловити подяку команді FloMaster & LogoMaster Studio за швидку та якісну роботу над створенням назви та іміджу нашої продукції. Команда дизайнерів завжди випереджала свої терміни, при цьому надаючи різні варіанти макетів для вибору. Дуже дякую керівнику Андрію.

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98