Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка назви ТМ для вишивальних ниток (Україна). Основною і дуже важливою перевагою бренду є висока якість матеріалів, які виробляються відповідно до європейських стандартів та не містять шкідливих для організму та навколишнього середовища речовин.

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути солідною, цікавою, унікальною та легкою для запам'ятовування. Асоціюватись із сферою діяльності. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві BELITON.

BELITON - вигадана назва, утворена від слів:

Belief (англ.) - віра; довіра.

Cotton (англ.) – бавовна.

Бренд, якому довіряють своє тіло, натуральні нитки та матеріали під час їх виготовлення.

Вишивальна нитка - це особливий вид ниток, який відрізняється своєю гладкістю та чудовим зовнішнім виглядом. Нитка для вишивання використовується як для ручної вишивки, так і для машинної. Вишивальні нитки ідеально підходять для створення аплікацій на різних видах тканин, лягають гладко та рівномірно, навіть на атласі.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простотою у використанні та образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на різні поверхні.

Логотип складається із знака у вигляді початкової літери назви "B" виконаної у вигляді накладених ниток. Червоний колір логотипу відбиває лідерство бренду.

Шрифтове написання назви “BELITON” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.Розробка дизайну етикетки:

У рамках роботи були розроблені: етикетка на упаковку вишивальних ниток та наклейки на коробку та ящик. Створений фірмовий стиль є строгим, незабутнім та елегантним. 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98