Ребрендинг

Роботи > Ребрендинг

Редизайн логотипу:

Компанія "MedFix" (Україна, м.Київ) працює у сфері медицини - травматологія (імпланти). В асортименті продукції - якісні імпланти для ортопедії та травматології: пластини прямі, трубчасті, кутові, реконструктивні та інші різноманітні пластини для переломів. Серед кісткових гвинтів в наявності кортикальні, малеолярні та спонгіозні гвинти. Компанія пропонує великий вибір інструментарію та пристроїв для ортопедії, травматології та хірургії.

До нас у студію звернулися за редизайном логотипу, який дуже застарів і виглядав уже не солідно. Основне завдання – розробити повністю новий логотип. Абстрактний знак у логотипі універсальний та опосередковано відображає напрямок травматології.Колірне рішення виконане в синьому кольорі та його відтінках, для відображення медичної спрямованості діяльності компанії.

Синій колір у психології протягом століть вважається кольором, що приносить успіх. Синій колір - спокійний відтінок всієї колірної гами. Він сприяє розумовій роботі та розслабленню. У багатьох цей колір – символ вічності та неба. Він символізує вірність, чесність, цнотливість, сталість та надійність.

Шрифтове написання назви в логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптоване під загальний стиль бренду.Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Всі елементи фірмового стилю виконані в єдиному стилі з логотипом, що створює солідний та серйозний загальний вигляд бренду.Розробка каталогу:

У рамках роботи з дизайну каталогу було створено об'ємну тривимірну ілюстрацію людини для обкладинки. Робота була виконана за допомогою моделювання в 3D Max та подальшою обробкою картинки в Adobe Photoshop. Дизайн оформлення сторінок каталогу виконаний із застосуванням елементів розробленого фірмового стилю та доповнений об'ємною графікою. 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98