Брендинг на основе названия Клиента

Роботи > Брендинг на основі назви Клієнта

Розробка логотипу:

ТМ Coffee Story - це новий бренд, представлений в Україні цього року. Кава натуральна, сорт - арабіка смажена в зернах, вища. Ступінь обсмажування середня. Характеризується делікатною кислинкою та легкою гіркуватістю, безліччю солодких відтінків та дуже низькою солоністю. В ароматі кави виділяються ноти бергамоту, абрикосові та чорничні тони, а також відтінки ванілі та какао. Кава густа, з довгим післясмаком.

До нашої студії звернулися за створенням образу нового бренду кави – розробкою логотипу, фірмового стилю та дизайну упаковки.

Прямий переклад назви Cоffee Story привів нас до використання в логотипі образу карти світу, яка виконана з зерен кави різного розміру і шрифтової назви розробленої великим шрифтом, що говорить про людину-мандрівника, яка пише історію своїх пригод куточки світу.

Coffee Story являє собою чудовий купаж 100% арабіки. Види Cоffee Story включають кращі купажі добірної арабіки з Панами, Колумбії, Кенії, Гватемали, Бразилії, Ефіопії, Мексики, Індії, Перу, Болівії та багатьох інших країн. Ароматні напої відрізняються насиченим та яскравим ароматом, а смак наповнений нюансами карамелі та шоколаду. Це ідеальна кава для тих, хто бажає підбадьоритися зранку та бути в гарному настрої весь день. Цей напій підійде для барів, кафе, офісів чи будинку.

ТМ Coffee Story – відкрий для себе світ кавових історій!


Розробка дизайну упаковки:

Дизайн упаковки Cоffee Story був розроблений у стилі мінімалізм — поєднання двох контрастних кольорів, простота та лаконічність образів, гра шрифтів.

Покупці кави, вивчаючи новий продукт, насамперед звертають увагу на його оформлення. Важливо розуміти, що розробка дизайну пакування кави, це не просто гарний дизайн, правильно підібрані кольори та графічні елементи, які гармонійні з продуктом, немає. Упаковка – це інструмент, який продає товар та робить торгову марку брендом. При розробці упаковки фахівці нашої студії враховують її функції як комунікаційного каналу з цільовою аудиторією, а також елемент ідентифікації серед конкурентів.

ТМ Coffee Story, Brazil decaffenated.

Ставитися до елітних сортів кави. Для цього сорту характерні пористі великі зерна, які дають міру насичений ароматний настій. Смак кави – насичений. Післясмак - солодкий, м'який. Характерними для цього сорту є нотки класичного чорного шоколаду та екзотичних спецій. Цей сорт високо оцінюється експертами та гурманами всього світу. Ковток кави цієї кави – це солодкі незабутні відчуття.
ТМ Coffee Story, Colombia decaffenated. Коста Ріка.

Один із найкращих і найпопулярніших у світі сортів кави. Колумбійська кава має тонкий, яскраво виражений аромат і м'який, злегка винний смак. Настій міцний, середньої кислотності. Готовий напій має настільки досконалий смак, що його неможливо відрізнити від класичної кави з кофеїном.Відгук:

П.І.Б.: Господарікова Оксана Олександрівна

Компанія: ТОВ "Смак Торг"

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м.Київ

Прекрасна компанія! Творчі, виконавчі співробітники. Якісно виконують свою роботу.

Справді, можуть втілити ваші ідеї. Усім дуже задоволена!

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98