Брендинг на основе названия Клиента

Роботи > Брендинг на основі назви Клієнта

Розробка логотипу:

До нашої студії звернулися за розробкою логотипу для дизайнера одягу в стилі сучасної класики. Це стиль, перевірений часом та існуючий поза часом. Він актуальний завжди і доречний практично скрізь — у цьому його головна відмінність від інших стилів. Даному стилю властиві підкреслена стриманість, елегантність та пропорційність.

Класика асоціюється, перш за все, з гармонією та красою. Передбачає почуття міри у всьому: формі, об'ємі, кольоровій гамі, оздобленні, художньому оформленні і, звичайно ж, у манерах та поведінці надати образу стабільності. Складні декоративні елементи оформлення одягу класичного стилю практично відсутні. Класика органічно поєднує у собі функціональний та естетичний аспекти. Речі класичного стилю не впадають у вічі, а привертають увагу своєю якістю та надійністю.

Логотип бренду поєднує в собі стильну дівчину в сукні, створеній з ліній, що відображають нитки тканини та унікального шрифтового написання назви SweeVi. Основною відмінністю стилю бренду є стриманість, строгість, стабільність, лиск, елегантність.Відгук:

П.І.Б.: Гладка Вікторія Дмитрівна

Компанія: ТМ SweeVi

Посада: Засновник, дизайнер

Країна, місто: Україна, м. Київ

Велике дякую за ідеальну співпрацю! Від початкового дзвінка і до закінчення роботи я ні на секунду не сумнівалася, що отримаю колосальне задоволення і потрібний результат у призначений термін з посмішками та порозумінням. Тепер знаю, кого радити і до кого звернутися:)

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98