Брендинг на основе названия Клиента

Роботи > Брендинг на основі назви Клієнта

14 березня 2016 року у приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) відбулася конференція з нагоди офіційного відкриття проекту Twinning «Зміцнення технічного потенціалу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах комунальних послуг, у процесі реформи ринку електроенергії». Проект реалізується НКРЕКП спільно з Офісом регулювання мережевих галузей Словаччини з метою посилення здатності НКРЕКП та сприяння проведенню реформ на ринку електроенергії відповідно до міжнародних стандартів.

До нашої студії звернулися представники Словаччини для розробки візуальної атрибутики цієї конференції, яка має бути розроблена з урахуванням усіх вимог Європейського Союзу. Оформлення мало бути тематичним – сфера енергетики та відображати у собі базові елементи дизайну ЄС. Узгодження концепцій макетів дизайну проходило дуже складну схему, в якій брали участь три країни. Для нашої студії це був дуже цікавий та корисний досвід міжнародного рівня.Розробка дизайну банера:


Розробка дизайну блокноту, візитки, програми заходу:

Від Представництва ЄС в Україні учасників конференції привітав Посол ЄС в Україні, Глава Представництва ЄС в Україні І. В. Ян Томбінський та Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні І. В. Юрай Сивачек, які висловили готовність з боку європейської сторони до всебічної підтримки реалізації проекту та подальшої співпраці у процесі реформування ринку електроенергії.

У конференції з нагоди відкриття проекту Twinning також взяли участь представники органів державної влади України, Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, міжнародних організацій та іноземні експерти.

>


 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98