Брендинг на основе названия Клиента

Роботи > Брендинг на основі назви Клієнта

Розробка логотипу:

Природне бажання кожної людини, яка хоч трохи дбає про своє здоров'я та здоров'я своїх дітей – є натуральні, якісні та свіжі продукти.

Куряче м'ясо - смачний і корисний продукт. Воно містить протеїни, вітаміни, мінеральні речовини, зокрема залізо, фосфор, калій. Всі ці речовини повинні входити до щоденного раціону людини, особливо дитини. Одна з важливих переваг курячого м'яса – невелика кількість жиру в порівнянні з іншими видами м'яса.

ТМ “NATURAL” пропонує на ринку України натуральне куряче м'ясо, без різноманітних добавок, гормонів. Птах вирощується на натуральних кормах і росте не менше, ніж 65 днів! Завдяки фермерському господарству в Київській області (власники ТМ – іноземці) продаж м'яса курей високої якості став можливим тепер і у нас.

На першому етапі був розроблений унікальний і логотип, що запам'ятовується, який відображає натуральність продукту. Були використані зелені кольори, як базові, що стосуються свіжих та якісних продуктів.Розробка дизайну упаковки:

Основна мета дизайну упаковки - зміцнення емоційного зв'язку бренду зі споживачем, підтвердження статусу якісного продукту та відповідність бренду сучасним маркетинговим тенденціям.

При розробці дизайну було виділено два ключові пріоритети позиціонування: якість продукції та емоційна взаємодія зі споживачем, заснована на ідеї натуральності, турботи та доброти – образ курки, кукурудзи, тепла кольорова гама.

Дизайн упаковки також говорить про те, що, створюючи для курки комфортні умови існування, оточуючи її турботою, ТМ NATURAL піклується і про своїх споживачів, пропонуючи їм продукцію найвищої якості.

Приємного апетиту! 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98