Брендинг на основе названия Клиента

Роботи > Брендинг на основі назви Клієнта

Створення логотипу:

Соняшникова нерафінована олія виготовляється з насіння соняшнику без термічної обробки (механічним шляхом). Зберігаючи всі необхідні для людського організму біологічно активні речовини, соняшникова нерафінована олія справляє неоціненну користь організму людини. Нерафіновану олію рекомендується вживати в їжу без застосування теплової обробки. Його аромат і характерний смак роблять будь-яку гарячу страву або салат по-справжньому смачним та надзвичайно корисним.

Для нового бренду “MUSTAFA” Sunflower Oil (Україна), який виходить на Європейський ринок, Замовником було поставлено завдання створити логотип і на його основі розробити дизайн етикетки. Логотип має виглядати сучасно, стильно та в тематиці аналогічних торгових марок.

Розробка дизайну етикетки:

На другому етапі роботи було розроблено дизайн етикетки. Основні критерії, які враховувалися при роботі: суворо, зі смаком та європейською. Основний графічний елемент – це тема соняшників. Обов'язкове використання харчових квітів та еко-тематики.

Гарний дизайн етикетки соняшникової олії дозволить у перспективі вийти на новий рівень у позиціонуванні своєї продукції для експорту за кордон (одним із ринків збуту буде Великобританія).

Зарекомендувавши себе надійним партнером, бренд “MUSTAFA” надзвичайно цінує свою репутацію на внутрішньому та зовнішньому ринку. Поставляючи олію соняшникову, підприємство забезпечує своїх партнерів абсолютно надійним та оперативним співробітництвом. 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98