Брендинг на основе названия Клиента

Роботи > Брендинг на основі назви Клієнта

Розробка логотипу:

Транспортна компанія "# ВІДДУШИ таксі" прагне надати своїм клієнтам максимально якісні послуги таксі. У компанії працюють водії, які є фахівцями високої кваліфікації. Головними факторами, якими оперує це таксі – вартість та якість послуг, парк автомобілів та їх технічний стан, доброзичливість та уважність персоналу.

Існує думка, що зручність і комфорт можна отримати тільки за високу вартість. "# ВІДДУШИ таксі" спростовує цей факт, т.к. надає хороші автомобілі з професійними водіями та надає якісні послуги за невисоку вартість. Невисокі ціни обумовлені грамотною логістикою та ефективним менеджментом компанії.

До студії звернулося керівництво компанії для замовлення послуги з розробки логотипу. Відомо, що тематика логотипів таксі побита, і придумати щось нове дуже складно. Обговоривши із Замовником роботу, ми виділили кілька основних напрямів, у яких було проведено роботу зі створення логотипу. Як найкраща була обрана ідея з кубиками, які дуже часто можна побачити у водія таксі під дзеркалом заднього виду. Після кількох етапів доопрацювання логотип був трохи ускладнений – додалися “шашечки” та напис TAXI. При оформленні автомобіля використовується логотип у двох кольорах - зелений та золотистий (кольори, що повною мірою відображають високу якість послуги).

P.S. На прохання Замовника (що краще відчути атмосферу) у процесі роботи над логотипом в офісі грала композиція: Тіматі feat. Рекорд Оркестр - Баклажан (Лада Седан), а також Тіматі - Понти.

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98