Брендинг на основе названия Клиента

Роботи > Брендинг на основі назви Клієнта

Створення логотипу:

Створення бренду нового обласного інтернет-провайдера почалося з детального обговорення завдання, яке озвучив Замовник. Компанія надає своїм абонентам послуги виключно високої якості: безперебійний швидкісний доступ до мережі Інтернет у Бориспільському та Броварському районах Київської області. На даний момент компанія має розгалужену волоконно-оптичну кабельну мережу та продовжує розширюватися. Інтернет надається за технологіями GPON (гігабітні пасивні оптичні мережі), FTTH (волокно до будинку) та FTTB (волокно до будівлі) – це якісний зв'язок на високій швидкості.

При розробці логотипу враховувалася одна специфічна особливість, яка не часто висувається Замовником як обов'язкова вимога. Знак у логотипі повинен бути простим, зрозумілим, що його можна було б пояснити по телефону (т.к. оплата послуги відбувається в основному через платіжний термінал самообслуговування і оператору потрібно в простій формі розповісти клієнту, яку картинку з логотипом потрібно знайти на екрані і натиснути на неї, на оплату послуги). З іншого боку, загальний вигляд логотипу має відображати тематику діяльності компанії.

Студія перебрала багато простих символів, і обговоривши їх із Замовником запропонувала у результаті використати спрощений вид РАКЕТИ – як символ інновацій, сучасних, передових технологій та великої швидкості передачі інформації через волоконно-оптичний зв'язок. Так само, образ ракети можна легко пояснити Клієнту телефоном.

Завдяки високій несучій частоті та широким можливостям мультиплексування пропускна здатність волоконно-оптичних ліній багаторазово перевищує пропускну здатність всіх інших систем зв'язку і може вимірюватися терабітами за секунду. Мале згасання світла в оптичному волокні дозволяє застосовувати волоконно-оптичний зв'язок на значних відстанях без використання підсилювачів.

Створення персонажа:

Для активного просування послуги на ринку було розроблено персонажа, який допоможе компанії виділитися серед конкурентів. Як персонаж був створений яскравий і незабутній фахівець OПТІК, який допомагає провести та підключити волоконно-оптичну кабельну мережу до будинку. Окуляри, уніформа, волосся персонажа у вигляді оптики – все говорить про надійного та досвідченого помічника, на якого можна покластися. Прообразом даного персонажа послужив усіма відомий образ міньйону з мультфільму.
Створення банера:

Найважливішим елементом для Замовника є банер, на якому ми помістили логотип, персонажа та написали тексти, що продають, щоб зв'язати компанію з кінцевим користувачем послуги.

На сьогоднішній день компанія використовує передові технології, забезпечуючи швидкість з'єднання в магістральній мережі до 1Гбіт/с. Провайдер робить інтернет-підключення з розрахунком на перспективу подальшого розвитку комунікаційних систем. Зокрема, як основне середовище передачі даних використовується власна оптоволоконна мережа, яка забезпечує високошвидкісний Інтернет. Клієнт може підібрати тариф, який максимально задовольнятиме його потреби, а також оперативно отримати відповідь на будь-яке питання, що виникає в процесі роботи.
 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98