>

Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу бренду:

Розробка назви торгової марки для таблетованої солі (ТОВ "Укрпродукт", Україна).

Основні побажання Клієнта були наступними - назва має бути тематичним, цікавим і незабутнім. Асоціюватися з очищенням, надійним постачальником та виробником якісної солі. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві SOLTIS.

Придумана назва походить від:

SOL (англ.) – сіль.

TECHNOLOGY (англ.) – технологія, виробництво.

+ Закінчення на «S» (від SPRING – джерело, джерело).

Сутність назви - джерело отримання чистої води.

Назва коротка, легко запам'ятовується, тематична.

Сіль таблетована виготовлена із високоякісної сировини — харчової виварювальної солі. Призначена для відновлення іонообмінних смол водопом'якшувальних установок, що застосовуються в процесі підготовки та пом'якшення води для харчових, фармацевтичних та інших виробництв, у промислових та приватних системах опалення та гарячого водопостачання, а також у побутових водонагрівальних приладах.

Пом'якшення води - дуже важливий технологічний процес, актуальний для місць, де жорсткість води значно перевищує нормативи. Дуже вигідно застосовувати у власних будинках та котеджах.

Випускається у формі таблетки, що має скошені краї, що дозволяє не тільки краще зберігатися в упаковці, але й дає додаткову економію при завантаженні в бак - солерозчинник. Така форма не дає таблетці кришитися і залишає осаду на днище бака.
Розробка дизайну упаковки: 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98