Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу бренду:

Розробка назви для торгової марки порошкових фарб (Україна).

Основні побажання Клієнта були наступними - назва має бути тематичним, цікавим і незабутнім. Асоціюватися з лідером на ринку, надійним постачальником та виробником якісного товару. Аудиторія бренду: люди бізнесу 32-56 років, в основному – чоловіча стать. Це невеликі компанії, які пропонують послуги з фарбування металу, приватні компанії, які виробляють дрібні або серійні вироби, а також великі заводи. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві LACOVER.

Назва походить від слів:

LACE (англ.) – оздоблення.

COVER (англ.) – покривати, захищати, охоплювати.

ЛАК - лакофарбова продукція.

Порошкові фарби наносяться на металеву поверхню, що фарбується, - тобто. надійно покривають та захищають поверхню виробу.

За вимовою, назва ЛАКОВЕР – нагадує слово LUCK (англ.) – удача, успіх.

Назва сувора, серйозна і добре запам'ятовується. Бренду буде супроводжувати успіх та успіх у бізнесі.

Порошкові фарби – новий, досі не освоєний належним чином українськими виробниками сегмент ринку. Компанія є першою на ринку України, яка запускає завод з «нуля» з виробництва порошкових фарб. Для того, щоб налагодити випуск порошкових матеріалів, потрібно створити сучасне виробництво, придбати нове обладнання та впровадити технології, які принципово відрізняються від традиційних.

Порошкові фарби наносяться шляхом електростатичного напилення на металеву поверхню, що фарбується, і забезпечують велику щільність покриття, порівняно з традиційними емалями, а також забезпечують велику економію при декоративному або захисному фарбуванні широкого спектру поверхонь.

Порошкові фарби застосовується в промислових цілях (сфера металообробки), наприклад для фарбування частин автомобілів, сільськогосподарського обладнання, а також для фарбування побутової техніки (холодильники, бойлери, конвектори), приладів, меблів, спортивних товарів, фарбування дверей, електрощитове обладнання, мото-вело, огорожа, товари народного споживання (граблі, чоботи, лопати), металевий профіль, торгове обладнання (стелажі, рекламні стійки). Порошкові матеріали мають високу стійкість і довговічність при мінімальному шкідливому впливі на навколишнє середовище.

Розробка фірмового стилю:

Розроблений фірмовий стиль виконаний у строгому стилі та відображає місію компанії - виробництво високотехнологічних порошкових фарб, стабільність якості, виконання замовлень у найкоротші терміни, миттєве реагування на будь-які ваші запити.

Порошкові фарби розроблені для того, щоб забезпечити надійний захист, надати гарний вигляд виробам, а також вирішувати екологічну проблему в області покриттів за рахунок практично повної відсутності у складі летких компонентів та органічних розчинників. Це одна з основних переваг у порівнянні з рідкими матеріалами.Розробка дизайну упаковки:

Відгук:

П.І.Б.: Ковальчук Ольга Георгіївна

Компанія: ПП «ІНДАСТРІАЛБУД»

Посада: Керівник проекту

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дякую колективу "FloMaster" за реалізацію проекту з розробки назви, логотипу та фірмового стилю. Приємно відчувати з боку Вашої компанії оперативність, професіоналізм, індивідуальний підхід та грамотне ставлення до роботи протягом усього періоду нашої співпраці.

Бажаємо Вам та Вашому дружньому колективу творчих успіхів на професійній ниві та процвітання!

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98