Брендинг на основе названия Клиента

Роботи > Брендинг на основі назви Клієнта

Розробка логотипу:

Якісний кухонний посуд є дуже цінним та незамінним помічником для кожної господині на кухні. Смак приготованої їжі завжди залежить не тільки від кулінарних здібностей, але також від якості та зручності кухонного начиння.

У нашу студію звернулися за створенням бренду під назвою BRIZOLL, а саме – розробкою унікального логотипу, фірмового стилю та дизайну етикетки.

Било прийнято рішення створити простий і шрифтовий логотип, що запам'ятовується, т.к. подальше його використання передбачає різні поверхні нанесення (папір, картон, пластик, метал і т.д.). Колірне рішення – яскраве. Ми вирішили використати базові для тематики кухні кольори: червоний - відбиваючий вогонь, стиглі овочі та фрукти та зелений – відбиваючий зелень, еко продукти та технології. Назва BRIZOLL була розділена на дві рівнозначні частини за допомогою літери Z, що роз'єднує.

Розробка дизайну етикетки:

Серед великого асортименту подібної продукції в магазині можна побачити товар різного дизайну, форми та розміру. В наші дні господині непросто вибрати для себе саме той набір посуду, який ідеально підійде її кухні.

Розроблений дизайн етикетки для сковороди відрізняється строгим і стильним сучасним дизайном, використанням простих і красивих піктограм (спрощений малюнок, який є загальноприйнятим позначенням деякого предмета, дії чи події), а також зрозумілою та структурованою подачею інформації.

Для деяких людей процес приготування їжі стає безрадісним і навіть рутинним заняттям. Виправити ситуацію допоможе покупка красивого, стильного, сучасного, багатофункціонального та якісного кухонного начиння. Завдяки такому посуду готувати обід буде цікаво та цікаво. Вам обов'язково захочеться якнайчастіше радувати членів своєї сім'ї смачними стравами у власному виконанні.

Кухонний посуд ТМ BRIZOLL відповідає всім найсучаснішим вимогам у сфері безпеки та якості використання. Для всіх категорій посуду є окрема характеристика, яка докладно описує товар бренду.

Відгук:

П.І.Б.: Дорошенко Анастасія Олександрівна

Компанія: ТОВ "ЕленДекор"

Посада: Керівник відділу закупівлі

Країна, місто: м. Київ, Україна

Висловлюємо величезну подяку команді BRANDMARK за якісне та, головне, оперативне виконання поставленого завдання!

При розробці фахівці враховували особливості бренду, заглиблювалися в тематику продукції і, як результат, ідеальний логотип + дуже яскрава етикетка, що продається!

Дякую, ще співпрацюватимемо.

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98