Ребрендинг

Роботи > Ребрендинг

Редизайн логотипу:

Компанія BeFore the Times (м. Дніпропетровськ, Україна) виробляє аксесуари для домашніх тварин: нашийники, повідці, шлейки та намордники для собак та котів.

Швидко зростаючий виробничий потенціал і креативна команда за короткий час дозволили зайняти компанії BeFore The Times лідируюче місце у своїй ніші на ринку зоотоварів України. Розвиток – головний принцип сучасності. І ця теза з усією відповідальністю відноситься до BeFore The Times. Компанія завжди стежить за новітніми тенденціями моди домашніх вихованців та працює над підвищенням якості продукції.Зараз компанія виходить на ринок Європи, США, країн Африки та Південної Кореї з новим брендом KEEPER. Спочатку був швидко розроблений логотип, який не зміг задовольнити всі вимоги, що висуваються до нього, тому компанія вирішила звернутися до нашої студії за ребрендингом.

Основні побажання Замовника до нового логотипу були наступні: подвійність, неоднозначність, дотепність, образ, що запам'ятовується, незвичайний вигляд і одночасно простота. Причому логотип повинен добре виглядати і читатися на нашийниках, повідках, намордниках. Колірне рішення – один або два кольори. Обов'язково потрібно було передбачити тіснення логотипу на шкірі, таким чином потрібно повністю відмовитися від дрібних деталей.

Уважно проаналізувавши всі побажання, ми зрозуміли, що завдання вкрай складне. Було прийнято рішення працювати з цікавим та креативним чином собаки (бо повідці у 90% випадків використовуються саме для собак, і набагато менше – для котів). Замовнику було запропоновано три абсолютно різні концепції логотипу, серед яких він затвердив наведений нижче варіант:

Логотип виконаний у строгому стилі, що відображає солідність ТМ. Знак складається з контуру собаки з одного боку, і знак витягнутої руки людини: жест великий палець вгору і вниз. Цей жест великого пальця найчастіше означає ставлення людини до сказаного чи зробленого, і його можна розшифрувати: «Супер!», «Я це схвалюю!», «Класно!». На шиї собаки знаходиться нашийник, який також стилізований під манжет одягу людини.

Великий палець також позначає владу та перевагу.

Таким чином, логотип відображає високу якість продукції і як би рекомендацію - спробуй, тобі сподобається.

Розроблений логотип легко адаптується та наноситься на будь-який вид аксесуарів для домашніх тварин.

Відгук:

П.І.Б.: Ополяров Іван Алесандрович

Компанія: BeFore The Times

Посада: Голова відділу експортного розвитку

Країна, місто: м. Дніпропетровськ, Україна

Спасибі величезне вашій компанії та особисто Волхонському Андрію Сергійовичу за розробку логотипу нашої продукції.

Спрацювали швидко, якісно, всі наші побажання та погляди втілилися в життя. Дуже відповідальні та професійні люди.

Ми залишилися дуже задоволені. Особисто рекомендую цю компанію співпрацювати. Дякую.

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98