Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка назви компанії (ТМ) з виробництва та продажу товарів для дому: м'які меблі, матраци, дивани, крісла, пуфи, м'ячі і т.д. (Україна).

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути цікавою та запам'ятовуваною. Асоціюватись із затишком, комфортом, якістю, природою. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві LIGARDO.

Придумана назва для бренду походить від слів:

LEAGUE [англ.] - ліга (союз, об'єднання).

Об'єднання кращих майстрів, які створюють красиві та функціональні м'які меблі.

GARDEN [англ.] – сад.

Створення затишку та комфорту для щоденного проведення часу (комфортно, як у домашньому саду). Відображення натуральних матеріалів під час виготовлення меблів.

Асоціація назви LIGARDO: сучасно, затишно та стильно.

Додаткова інформація про компанію:

Серійне виробництво м'яких меблів почалося 1994 року. З того часу з невеликого сімейного виробництва підприємство виросло до солідної меблевої фабрики з численним кваліфікованим персоналом та кількома напрямками виробництва. На сьогоднішній день меблева фабрика випускає широкий асортимент м'яких меблів, матраців, пружинних блоків, меблів для спальні та кухні, а також має окремий напрямок у виробництві – безкаркасні меблі. Присутня в асортименті та колекція безкаркасних крісел та пуфів.

Навколишній світ стрімко змінюється. Нові технології стають частиною життя. Те, що було актуальним ще вчора, сьогодні вже історія. Бажання компанії йти в ногу з часом знайшло своє втілення у виробництві меблів нового типу - м'яких безкаркасних меблів.

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98