Брендинг на основе названия Клиента

Роботи > Брендинг на основі назви Клієнта

Розробка логотипу:

Розробка логотипу для мережі аптек під назвою «Батьківщина - Фарм» (м.Київ, Україна). Компанія займається виробництвом та реалізацією лікарських препаратів.

На сьогоднішній день в Україні ринок фармацевтичних послуг стрімко зростає. Нові мережі аптек прагнуть виділитися якомога цікавіше та індивідуальніше. Даний ринок послуг дуже перенасичений і кожній установі необхідно виділити своє обличчя, щоб залучити покупця, зробивши його потім постійним клієнтом.

Новий розроблений у нашій студії логотип виглядає одночасно сучасним і при цьому солідним, що символізує синтез досвіду та інновацій. Заокруглені краї знака логотипу у вигляді медичного хреста (як основний символ аптеки) означають гнучкість, відкритість до співпраці з партнерами. Зелені листочки – відображають натуральні компоненти у складі ліків, а також відбивають турботу про здоров'я покупців. Крім того, логотип відрізняється продуманою та лаконічною пластикою, чіткими, ретельно підібраними пропорціями.

При створенні логотипу було вирішено використовувати зелений та білий колір. Зелений колір логотипу означає природу, надійність та впевненість, а також авторитетність у фармацевтичній галузі. Білий колір символізує чистоту, технологічність та інноваційність мережі аптек. Загалом, кольорова гама логотипу добре асоціюється з фармацевтичною та медичною сферою діяльності.Розробка фірмового стилю:

Фірмовий стиль мережі аптек, як і в будь-якій галузі, має особливий характер. У цьому традиційні загальні складові формування фірмового іміджу залишаються незмінними. Фірмовий стиль аптеки має нести позитивний, привабливий характер, незважаючи на те, що відвідування покупцем аптеки має вимушений характер, пов'язаний із проблемами зі здоров'ям.

Після розробки фірмового стилю на основі візитних карток, бланків та конвертів, його потім застосовують на вивісці, зовнішньому оформленні вітрини (вікна та двері аптеки), дизайні самого приміщення, касової стійки, штендерах, друкованої рекламної продукції ( буклетах, каталогах, флаєрах), одязі персоналу (у тому числі на бейджах) і т.д.

Покупець, потрапляючи до сучасної аптеки з добре опрацьованим фірмовим стилем, професійно-кваліфікованим та ввічливим персоналом, вибирає цю аптеку для постійного відвідування. В ідеалі він обов'язково повинен відчути, що все тут зроблено для його зручності, що про нього подбали. Цьому значною мірою сприяє ретельна розробка всіх елементів фірмового стилю аптеки.

Лікарські препарати – особлива категорія товару, вони впливають на найцінніше у житті – здоров'я людини.

Відгук:

П.І.Б.: Шлома Герман Шванович

Компанія: ТОВ "Батьківщина-Фарм"

Посада: Радник

Країна, місто: Україна, м. Київ

Хочу подякувати співробітникам FloMaster за професійно виконану роботу, швидко та якісно. Розроблений фірмовий стиль товариства повністю відповідає вимогам замовника.

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98