Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка назви для компанії (Німеччина), яка займається системою автоматизації (Розумний Дім) для житлового будівництва.

Основні побажання Клієнта були наступними – назва повинна говорити про те, що це технічна компанія, яка займається системою розумного будинку. Мовне написання – німецька мова. Обов'язково мають бути вільні домени: * .com/.de.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві Inteligrit.

Назва компанії походить від слів:

INTELLIGENZ (нім.) - інтелект.

INTEGRATE (англ.) - інтегрувати, об'єднувати.

INGRESSUS (лат.) - рух.

GREAT (англ.) - прекрасний, дивовижний, чудовий, чудовий.

Розумні будинки – майбутнє, яке вже настало. Всі Ваші турботи бере на себе інтелектуальна система розумного будинку. Об'єднання найкращих та високоякісних компонентів. Поєднання оптимальної ціни та чудової якості системи розумного будинку. Надійне, цікаве і добре запам'ятовується слово.

Інтелектуальна система розумного будинку супроводжує Вас, допомагає вам господарювати - оптимально розподіляє навантаження споживання, стежить за технікою в будинку. Кожен вузол системи з'єднує воєдино всю керовану мережу та обмінюється інформацією між собою. Це на порядок підвищує надійність (вихід з ладу окремого пристрою не впливає на роботу системи в цілому), робить її гнучкою та легко розширюється.

Система знаходить спільну мову і добре ладнає з різними пристроями, як у будинку, так і біля нього. І найголовніше – система ідеально працює зі своїм Господарем (наприклад – голосове управління та інше).

Назва говорить про створення затишку, сімейної ідилії в квартирі, заміському будинку за допомогою надійного помічника - РОЗУМНОГО БУДИНКУ.Створення фірмового стилю:

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98