Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви:

Розробка назви для ТМ кримських вин.

Основні побажання Клієнта були такими – у назві має бути чітко відображено походження вина – Крим. Асоціації: кримські традиції та історії виноробства, чудова унікальна якість продукту (натуральне – не хімічне вино). Мовне написання – російська мова.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві Кримський купаж.

Вино виготовлене зазвичай із суміші різних виноматеріалів, яку називають купаж. Ідея назви Кримський купаж - запам'ятовуваність та лаконічність.

На початку XIX століття виноробство Криму воскресає після багатьох століть забуття. Втративши зв'язок з минулим, без традицій та багатовікового досвіду, воно відроджується аматорами, які не щадили для нього коштів і не ставили на перший план практичну вигоду.

Центральною фігурою серед цих піонерів-аматорів є граф М. С. Воронцов. У своїх маєтках Алупка, Массандра, Ай-Даніль та Гурзуф він посадив безліч сортів винограду, будував підвали для вина. Воронцов вирізнявся кипучою енергією в усьому, зокрема у справі відродження виноробства. За його наказом поселенці мали вирощувати виноград, а він закуповував у них виноматеріали та обробляв їх у своїх підвалах в Алушті, Ай-Данілі, Алупці.

З метою збільшення своїх доходів Воронцов виробляв закупівлі винограду у дрібних землевласників та селян, які не мали своїх підвалів та дорогого виноробного обладнання. Ці вина змішувалися у спеціальних бочках.

Вина з покупних грон не змішувалися з винами власних садів і продавалися під маркою "Витримані у підвалах Воронцова". Неперспективні вина перекурювалися на горілку та називалися "Воронцовська старенька". Вважається, що основи промислового виноробства на острові заклав саме він. 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98