Ребрендинг

Роботи > Ребрендинг

Редизайн логотипу:

Замовником було поставлено завдання зробити редизайн логотипу. Новий логотип має зберегти знак. Необхідно підібрати шрифт, що найбільш підходить для знака, а також розробити загальне колірне рішення. Назва "PolyChem" – повинна бути написана двома частинами, щоб полегшити читання та запам'ятовуваність.

На основі існуючого логотипу компанії було доопрацьовано та створено новий логотип. У процесі роботи Замовнику було запропоновано інноваційні та концептуальні колірні та шрифтові рішення логотипу, з яких було затверджено один варіант логотипу.

Редизайн етикетки:

Компанія "PolyChem" - виробник лакофарбових та ґрунтувальних матеріалів широкого спектру застосування. Уретан-алкідна емаль-грунтовка PolyProtect 118 призначена для фарбування кузовів транспорту, обладнання та споруд, що піддаються атмосферним впливам, виробів із чорних металів та інших матеріалів. Випускається різних кольорів та відтінків. Можливе застосування при негативних температурах.

На другому етапі роботи було зроблено повний редизайн етикетки. Основні критерії при розробці дизайну: суворо, зі смаком та європейською. Основний графічний елемент – це крапля розділена гранями на різні відтінки, що відображає інновації, широкий спектр продукції та унікальність технологій. Новий дизайн дозволить у перспективі вийти на новий рівень у позиціонуванні своєї продукції для експорту за кордон. 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98