Ребрендинг

Роботи > Ребрендинг

Редизайн логотипу:

Група компаній “Прометей” працює на зерновому ринку у південному регіоні України понад 20 років. Компанія закуповує, приймає на зберігання та надає послуги доопрацювання та логістики зернових культур та соняшнику. Флагман групи компаній – зерноторгова компанія “Прометей” має багатий досвід роботи на внутрішніх та зовнішніх ринках зернових.

У нашу студію звернулися за редизайном логотипу та створенням фірмового стилю. Новий логотип має говорити про поступальний розвиток компанії, відображати специфіку сфери діяльності (доопрацювання, зберігання, логістика зерна/торгівля).

Потенційні клієнти компанії – виробники зерна та фермери. Їх приваблює: налагоджена процедура закупівлі, складання домовленості, транспортування зерна, а також повний комплекс доопрацювання зерна (очищення, сушіння, зберігання), увага до побажань постачальника під час оформлення домовленості, орієнтація на довгострокові контракти.

У новому логотипі відображається динаміка розвитку компанії – лінії у середині знака. Також є зелений лист і зерна пшениці, які відображають сферу діяльності компанії. Усі елементи у знаку поєднані у квадрат. Психологічно форма квадрата викликає відчуття міцності, стабільності та деякої консервативності (у хорошому розумінні цього слова – тобто це надійна компанія, якій можна довіряти). Логотип квадратної форми добре підходить для великих та солідних організацій.


Створення фірмового стилю:
Відгук:

П.І.Б.: Маковєєнко Алла Юріївна

Компанія: "Прометей"

Посада: Спеціаліст зі зв'язків

Країна, місто: Україна, м. Миколаїв

Приступивши до роботи в компанії, насамперед зайнялася зовнішнім оформленням. Логотип та фірмовий стиль вимагали оновлення. Вибираючи дизайн-студію, зупинилися на FloMaster, привернули увагу лаконічне, ємне, виразне портфоліо.

Спершу здивувало, але потім сподобалося, що всі переговори веде директор. Впевненість, знання своєї справи, відповідальність, націленість на результат, і головне, терпіння – неповний список переваг А.Волхонського як партнера.

Коли прийшов перший пакет варіантів логотипу, були приємно здивовані. Розробники врахували всі побажання і зробили різнопланові проби - на любителів віталістичних мотивів, геометричних та ін.

До плюсів можна віднести також, що в компанії з увагою ставляться не лише власне до дизайну, а й до організаційних моментів. Коли у нас виникла потреба отримати пакет раніше обумовленої в договорі дати, нам пішли назустріч, що приємно, без втрати якості!

Дякую колективу студії за виконану роботу! З вами було приємно співпрацювати! Зараз розглядаємо можливість замовити у Вас сайт.

Усім, хто сумнівається, однозначно РЕКОМЕНДУЄМО FloMaster!!!

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98