Брендинг на основе названия Клиента

Роботи > Брендинг на основі назви Клієнта

Створення логотипу:

До нашої студії звернулися за створенням логотипу для українського бренду “MY clothing” – дизайнерський одяг.

Назва походить від імен власників компанії Мар'яни та Яни (Maryana & Yana). Великі літери імен утворюють слово MY, що перекладається з англійської як: моя. Бренд “MY clothing” можна перекласти як “Мій одяг”.

“MY clothing” пропонує доступний та стильний одяг для людей, які люблять та цінують модні речі. Торгова марка несе любов до мистецтва, людей і бездоганний смак. Це позачасовий, зручний, комфортний одяг з оригінальними елементами та бездоганними традиціями крою та шиття.
Загальна інформація про бренд

Про молодий бренд українського одягу M.Y.Clothing можна сказати:
- Дуже стильно, жіночно та витончено.
- Нестандартний підхід до класичного повсякденного гардеробу сучасної та успішної дівчини.
- Ви ніколи не залишитеся непоміченими і будете явно на висоті.
- Вона для впевнених та цілеспрямованих дівчат, які точно знають, чого хочуть.Бренд був заснований сестрами Яною та Мар'яною Колобовими. Як розповіла Яна: інтерес та любов до створення одягу виявлялися у нас ще зі шкільного віку. У батьків досі збереглися зошити з моїми неймовірними ескізами, а подружки часто нагадують мені про ескізи весільних суконь, створені для них в університетські роки. Мар'яна додала: що ми завжди самі створювали наші костюми для бальних танців і більшість одягу нашого гардеробу, були пошиті на замовлення. Нас не влаштовували якість, дизайн та ціна пропонованих магазинами виробів. Але тільки через роки ми вирішили присвятити себе цій любові до моди і створили свій бренд одягу.Вибір назви бренду. На перший погляд ідея проста - це перші літери імен - M.Y.Clothing, насправді, посилання назви бренду набагато глибше. Ідея назви прийшла до сестер дуже швидко. Категорично не хотілося писати прізвище чи імена на лейбах, бирках та інших атрибутах ідентифікації бренду. Ще з дитинства батьки акцентували увагу на необхідності робити все так відповідально та якісно, як для себе. Саме тому назва бренду M.Y.Clothing, тобто "Мій гардероб" символізує приналежність виробів нашого бренду саме Йому, нашому дорогому Клієнту.Філософія бренду. Покупець бренду - це насамперед самодостатня, впевнена та реалізована людина. У сучасному прогресивному світі, дівчина поєднує у собі ролі успішної бізнес леді, дбайливої дружини та мами. Дівчина M.Y.Clothing - ніколи сліпо не слідує всім модним тенденціям, вона вірна своєму стилю та принципам. Саме тому, команда M.Y.Clothing, уважно ставиться до дизайну кожного виробу та надає можливість створити гардероб, який задовольнить вишуканий смак та потреби.Слоган бренду. Головним слоганом бренду та його філософією, зокрема, є фраза: "Розкіш має бути доступною". Бренд працює тільки з найкращими матеріалами та обладнанням, щоб кожна дівчина/жінка відчувала себе розкішно, одягаючи нові речі бренду. Дизайнери щиро переконані, що клієнти гідні лише кращої продукції за прийнятну та відповідну якості ціну.Одяг можна придбати в інтернет-магазині: www.myclothing.com.ua


П.І.Б.: Колобова Мар'яна Юріївна

Компанія: ТМ "MY clothing"

Посада: Керуючий партнер

Країна, місто: Україна, м. Київ

Професіоналізм — це те, що я найбільше ціную в роботі. У зв'язку з цим хочу висловити подяку команді професіоналів компанії FloMaster & LogoMaster Studio за якісну, швидку та креативну роботу.

Удачі Вам у розвитку Вашої справи та невичерпної наснаги для подальшого створення нових та перетворення існуючих брендів.

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98